Netetuju, nežeru!

Koukáte, co to tady píšu? No jo, patří to ke mně. 🙂 Tedy k mé práci.

S jedním pohodářem tatérem jsem před časem řešila, co se stane, když si zraní ruce. Ano, odpověď už znáte – „Netetuju, nežeru!“. 🙂 Tím pohodářem byl Martin Baier z tetovacího studia Bekus art.

No a dnes už nemusí řešit peníze, pokud by se mu snad něco stalo s rukama. Ani on, ani jeho rodina.

 

K tatérům mě přivedla Martina, která je jeho ženou a zároveň má na starost zázemí celého studia. Také vede skvělý blog o projektovém řízení, myšlenkových mapách a barevném plánování.

No a nakonec to dopadlo tak, že to ve studiu Bekus art postupně zaujalo skoro všechny. Nejen zakladatele a mezi tatéry hodně známého Bekuse, ale třeba i Davida Botoše, nebo Barta.

Ti všichni si chrání své ruce. 

 

Na „Netetuju, nežeru“ jsem si vzpomněla, když mi přišla pozvánka na Tattoo Session Sillesia.

Byl to už 14 ročník tatérské sleziny v Opavě, kterou Tattoo studio Bekus Art Style pořádalo a zároveň oslava 20. výročí založení tohoto studia.

Výborně jsem se bavila. Spousta legrace, skvělá vystoupení, soutěže v tetování (už jste viděli vytetovaného vzteklého krtka s vyceněnými zuby?), dobré pití a to vše v historických prostorách kostela svatého Václava.

Příjemné na té akci bylo, že jsem se tam seznámila s dalšími fajn lidmi z různých koutů republiky. Všichni byli neskutečně přátelští. Namátkou Aleš z Litvínova, který byl hodně energický, usměvavý a vyhrál 1.místo v jedné z kategorií. I další parťáci z jejich studia posbírali dost cen. 

Nebo Martin z Olomouce – sympaťák, se kterým se mi skvěle povídalo a s ním také dva Moraváci jak poleno, Martin a Aleš, kteří působí v Praze ve studiu NEEDLE Tattoo. Fajn jsem si pokecala i s Radkem a Lukášem ze Zlína, kteří mají Subink Tattoostudio.

A nejmilejší ze všech chlapů byla ša. Sympatická mladá maminka s krásným úsměvem, kterým dělá všem radost ve svém tetovacím studiu v Třinci.

Pokud si ale myslíte, že je to s tatéry jenom sranda, tak vás musím vyvést z omylu. Odejít z jejich akce včas a střízlivá totiž žádná sranda nebyla. 🙂

 

Jestli stejně jako tatéři pracujete rukama, nechte si je také pojistit. Stojí to pár korun, ale v nouzi to může přinést statisíce. Zavolejte mi na číslo 777938199, dám vám k tomu všechny informace a pak se můžete rozhodnout, jestli to je pro vás zajímavé. Nebo mi napište.