<style><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->/********************Ebook layout css**********************************/<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->.ebook .et_pb_newsletter_form p input {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> padding: 22px 30px !important;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> border-radius: 100px !important;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] -->.ebook .et_pb_newsletter_button {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> position: absolute;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> width: 40%;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> right: 20%;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> border-radius: 0px 100px 100px 0px !important;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> bottom: 14px;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] -->.ebook .et_pb_newsletter_form,<!-- [et_pb_line_break_holder] -->.et_pb_newsletter_description {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> width: 80%;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> float: none;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] -->.ebook .et_pb_newsletter_form {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> padding-left: 0 !important;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] -->.ebook.et_pb_signup_0.et_pb_subscribe .et_pb_button,<!-- [et_pb_line_break_holder] -->.ebook.et_pb_signup_1.et_pb_subscribe .et_pb_button,<!-- [et_pb_line_break_holder] -->.ebook.et_pb_signup_0.et_pb_subscribe .et_pb_button:hover,<!-- [et_pb_line_break_holder] -->.ebook.et_pb_signup_1.et_pb_subscribe .et_pb_button:hover {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> padding: 14px !important;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] -->@media (min-width: 320px) and (max-width: 450px) {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> .ebook .et_pb_newsletter_button {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> right: 0%;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> width: 30%;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> }<!-- [et_pb_line_break_holder] --> .ebook .et_pb_newsletter_form,<!-- [et_pb_line_break_holder] --> .et_pb_newsletter_description {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> width: 100%;<!-- [et_pb_line_break_holder] --> }<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] -->/********end *********/<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --></style><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->
9 nejdražších chyb
Zdarma seznam nejdražších chyb, které vás připraví o peníze
Když v domácnosti hospodaříte s penězi, tak jich chcete co nejvíce ušetřit. Za poslední dva roky jsem zjistila největší chyby, za které se hodně platí. Mohou to být v extrémním případě i statisíce. Stáhněte si jejich seznam a podívejte se, jestli některou z nich také neděláte. Je to zdarma a k ničemu se nezavazujete.
e-book

9 nejdražších chyb

přijdete o peníze, pokud ty chyby uděláte

rodin

schůzek

šálků kávy

opravených chyb

Tohle jsem osobně řešila v průběhu března a května. Byly to rodiny, které mi volaly na základě doporučení svých přátel. Jsem ráda, že jsem jim mohla pomoct.

A jak jste na tom s nebezpečnými chybami u vás doma?
Stáhněte si návod, jak to zjistit.

NEPOTŘEBUJETE MĚ

Stáhněte si „9 největších chyb“ a zkontrolujte si, kterou z nich děláte. Snadno zjistíte, jak hodně riskujete a jestli vám to riziko stojí za to. A také zřejmě zjistíte, jak dobrý máte vztah se svým finančním poradcem. Když se totiž začnete na ty chyby vyptávat, asi nebude nadšený. Můžete mi věřit, znám to z praxe.
Fakt mohu přijít o statisíce?
Ano, můžete. A rozhodně nebudete výjimka. Proto je dobré na to přijít co nejdříve a chybu napravit.
Jasně, chcete na mě kontakt a pak mě budete otravovat. Mám pravdu?
Ale vůbec ne. Naopak je to celé napsané tak, ať si vše můžete sami zkontrolovat. A pokud najdete nesrovnalosti, tak pak je můžete řešit s tím člověkem nebo institucí, která vám tu chybu vyrobila.
Když budu potřebovat poradit, mohu zavolat
Ano, kdykoliv. Ráda vám pomohu. Ale vaše volání není mým cílem. Vadí mi nepoctivci a rádoby odborníci, díky kterým lidé přicházejí o peníze. A to často v situaci, kdy řeší rodinná neštěstí, nebo zásadní zdravotní problémy. Proto tvořím takovéto dokumenty, které vám mohou pomoct a přitom mě vůbec nemusíte potřebovat.
Proč tento seznam chyb

Dlouhodobě mi vadí, když lidé zbytečně platí za produkty a služby, které jim nic nedají. Většinou je to důsledek neznalosti. A když navíc máte smůlu a potkáte na nepoctivého pojišťováka, tak to může být hodně drahé.

Naše školství nám navíc s finanční gramotností moc nepomáhá. Uvědomuji si, kolik času jsem musela věnovat vzdělávání v oblasti pojišťovnictví a finančního poradenství. To prostě běžný člověk, který pracuje v jiném oboru, ve svém volném čase nemůže zvládnout.

Proto jsem se rozhodla vytvořit tento seznam největších chyb, které vás mohou stát hodně peněz. A ráda vám ho zdarma poskytnu.

Signature

OHLASY, KTERÉ POTĚŠÍ

Jsem ráda, pokud mohu pomoci. Ano, je to má práce, vydělávám si finančním poradenstvím. Ale především mě to ohromně baví.

Nejsem už závislá na výsledku, proto nepotřebuji uzavřít každou smlouvu. A to mi dává svobodu a mým klientům garanci jistoty.

Navíc jsem si už ověřila, že se lidé díky férovosti a poctivosti rádi vracejí. Tohle prostě stojí za to.

Jsem ráda, že jsem paní Fischerovou potkala. Nestačila jsem se divit, jak nesmyslně jsem měla nastavené smlouvy. A to mi to chystala „kamarádka“, která je údaně školená finanční specialista. Ještě, že se nic nestalo, to bychom přišli o hodně peněz.

Jana Petrová

Na mateřské dovolené
Změnily se tři slovíčka a najednou mám o pár tisíc navíc. Ten rozdíl by mě nikdy nenapadlo řešit. A přitom to je tak jasné, když se na to člověk zaměří. Paní Fischerové musím poděkovat za konzultaci, je prostě skvělá.

Marek Fryčka

automechanik
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

john Doe

Designer
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

john Doe

Designer
e-book

9 nejdražších chyb

přijdete o peníze, pokud ty chyby uděláte

9 nejdražších chyb